KT-20-20-N

Kotúčový magnet Ø 20 mm, výška 20 mm, neodymový, N42, poniklovaný (Ni-Cu-Ni), sila: cca 17 kg.

Kód produktu: KT-20-20-N

Magnetická sila: 17 kg

1 178 KS skladem

Packeta (Zásielkovňa) 2,47 € 21. 10.

Neodymový kotúč sa hodí na magnetický držiak náradia, držiak na nože, ku pripnutiu bytovej galantérie, závesov, jarných, jesenných, vianočných dekorácií.

Kotúčový magnet využijete aj na výrobu magnetického zatvárania krytov, poklopov, na upevnenie slnečných clôn, sietí do okien. Vďaka väčšej výške, umožňujúci dobré uchopenie, môže byť vhodný ako silná magnetka na magnetickú nástenku, pripnutie silnejších dokumentov, brožúr na magnetickú tabuľu, takisto k pricvaknutiu uterákov, osušiek v kúpeľni napríklad k radiátoru.

Vyrobiť si môžete aj magnetický zberač rozsypaných skrutiek, klincov. Stačí, keď magnetický kotúč vložíte do plastovej dózy a potom ho priblížite cez jej dno k rozsypaným klincom. Následne magnet v dóze i s nachytanými klincami premiestnite nad misku a magnet z dózy vyberiete. Magnetická sila vďaka oddialeniu magnetu z dózy zoslabne a klinčeky popadajú späť do pripravenej nádoby.

Silný neodymový magnet v tvare kotúča sa hodí:

• na magnetický držiak nožov,

• k zberu rozsypaných klincov, skrutiek, špendlíkov,

• na prichytenie svietidiel ku kovovej konštrukcii,

• k tvorbe reklamných stojanov POS (point of sale),

• na upevnenie oceľových obrobkov, profilov, polotovarov pri lakovaní, natieraní,

• na výrobu držiaku náradia,

• k spojeniu stohov papiera, časopisov,

• na pricvaknutie silnejších dokumentov, brožúr na magnetickú nástenku,

• na pripevnenie závesov ku kovovej zárubni alebo ich zopnutie.

NdFeB magnet je poniklovaný, s magnetizáciou N42, má priemer 20 mm a rovnakú výšku 20 mm, hmotnosť 48 g. Neodymové magnety môžete lepiť vhodným lepidlom .

Vyrobte si držiak náradia, náčinia alebo zberač rozsypaných klincov pomocou magnetického kotúča KT-20-20-N.

POZOR: Neodymové magnety nepatria do rúk deťom, majú veľkú magnetickú silu. Pri nesprávnom použití hrozí poškodenie prstov aj iné úrazy.

Môže sa hodiť:

Články a tipy na využitie Hodnotenie

5  (1x hodnoceno) Aritmetický priemer z 1 udeleného hodnotenia.
Anonymné / 6.4.2020

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Na svoji velikost překvapivě silné (Alespoň pro mě :)

Tvar kotúč